מבקרים יקרים,

אתר זה הוקם לפני כמה שנים כשהמטרה הראשונה ששמנו לעצמנו היא להביא לידיעת הציבור בישראל את העובדה שהוא משלם עשרות אחוזים יותר על ויטמינים ותוספי תזונה בהשוואה למחיריהם בחו"ל וללא כל הצדקה! כשהכרנו את אתר iHerb, החלטנו להפיץ את הבשורה בארץ אודות קיומה של חנות הויטמינים שמספקת ויטמינים ותוספי תזונה במחירים זולים ביותר בהשוואה לחנויות הויטמינים בארץ. מאז אנו מפעילים אתר זה שאינו בבעלות אייהרב.

לתשומת ליבכם, בעת מעבר לחנות אייהרב דרך קישור מהאתר שלנו, iHerb.com תעניק לכם הנחה של 5$ ומשלוח מוזל. כמו כן, אתם תצברו 10% משווי קנייתכם כזיכוי בחשבונכם לקנייתכם הבאה. בנוסף, iHerb.com מעניקה לנו תגמול קטן על כל לקוח חדש שהפננו לחברה (מבלי שאת/ה נושאים בעלות כלשהי בגין התגמול שאנו מקבלים מהחברה ואתם אף זוכים להנחה בעצמכם כתוצאה מההפניה שלנו!). העמלה המצטברת שאנו מקבלים מכל רכישה מאפשרת לנו בין היתר להמשיך לקיים את האתר הזה המעניק מידע וערך מוסף לציבור הקונים בישראל, לתפעול את האתר ללא פרסומות, לעדכנו במבצעים וכד'.
אם מסיבה כלשהי אינכם מעוניינים לתמוך בנו ובוחרים לוותר על ההנחה, עליכם להכנס לחנות אייהרב (www.iHerb.com) שלא דרך אחד הקישורים באתר שלנו ומבלי לציין את קוד קופון ההנחה שלנו (שמקנה הנחה בקניה הראשונה) בעת התשלום.

חשוב לדעת שהשימוש באתר שלנו אינו שומר כל פרטים אישיים אודותיכם, אינו מזהה אתכם ולא יציג לכם לעולם פרסומת!

גם אתם יכולים להיות שותפים בתוכנית השותפים של אייהרב. לאחר הרכישה הראשונה שלכם, תקבלו קוד שיאפשר לכם להפנות לקוחות לרכישה באייהרב ולקבל תגמול קטן לכל לקוח חדש שיבצע רכישה באייהרב באמצעות קוד הקופון שלכם. לפרטים נוספים אודות תוכנית השותפים נא הכנסו לאייהרב (קישור מפנה שלנו) ולחצו על הקישור Start Earning Now בחלק התחתון.

אם ברצונכם לקבל את ההנחה ולהתחיל לבצע רכישה של ויטמינים במחירים הזולים ביותר תוך תמיכה בנו, אתם מוזמנים לעבור לחנות iHerb דרך קישור זה www.iHerb.com.

שימו לב, הכניסה דרך קישור זה (או קישורים אחרים באתרנו) מעניקה לכם את ההנחה המקסימלית לפי גובה הזמנתכם באופן אוטומטי גם מבלי להקליד את קוד הקופון. תמיכה בנו לא תמנע מכם את האפשרות להיות חברים בתוכנית השותפים של אייהרב עם הקוד שתקבלו באמצעות האימייל כחודש לאחר הזמנתכם הראשונה.

תודה על התמיכה!